top of page
Інформаційна зустріч
Інформаційна зустріч

Fri, Jul 01

|

Ivano-Frankivs'k

Інформаційна зустріч

Можливість для технологічних підприємців та науковців з перших рук дізнатись як залучати фінансування на свої проекти та розробки у сфері нанотехнологій, новітніх матеріалів та нових виробничих процесів

Registration is Closed
See other events

ЧАС І МІСЦЕ

Jul 01, 2022, 12:00 PM – 4:00 PM GMT+3

Ivano-Frankivs'k, Ukrainskoi Peremohy St, 23, Ivano-Frankivs'k, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukraine, 76000

ПРО ПОДІЮ

01 липня 2022 року з 12:00 до 16:00 в Івано-Франківську відбудеться інформаційна зустріч щодо можливостей та умов участі українських компаній та організацій у програмі Європейського Союзу Горизонт Європа.

Мета зустрічі: допомогти українським технологічним підприємцям та науковцям знайти партнерів у Європейському Союзі та залучити фінансування на свої іноваційні проєкти.

Фокусна тематика зустрічі: нанотехнології, новітні матеріали та нові виробничі процеси (NMP).

Зустріч буде корисною для:

  • представників малого та середнього бізнесу, який працює в галузі інновацій та технологій та має ідеї чи готові продукти, які потребують доопрацювання, масштабування, виведення на ринки, тощо.
  • науковців, які займаються дослідженнями в галузі нанотехнологій, новітніх матеріалів, нових виробничих процесів та зацікавленні в трансфері технологій та розширенні зв’язків, партнерств та колаборацій з представниками наукової та промислової спільноти ЄС
  • представників промислових організацій, які зацікалені в залученні та адаптації інновацій та технологій в свої виробничі та інші процеси

Ведуча зустрічі: Анна Змієвська

Анна Змієвська – експертка у сфері залучення грантового фінансування для наукових та інноваційних проектів. З 2011 року Анна працює у відділі міжнародних проектів та програм Національного аерокосмічного університету «ХАІ», м. Харків, який займає друге місце серед українських організацій за залученим бюджетом в програмі «Горизонт 2020» (2,1 млн. євро на 7 проектів), та перше місце серед ВНЗ. З 2018 року Анна співпрацює у якості консультанта з компанією Intelligentsia Consultants Sarl, Люксембург, яка спеціалізується на написанні грантових пропозицій та виконанні проектів для клієнтів з ЄС та інших країн. Загалом Анна підтримала підготовку та подачу понад 60 грантових пропозицій для різних типів конкурсів та організацій, з рівнем успіху близько 15%. Пройшла десятки стажувань та тренінгів у відомих зарубіжних установах ЄС та США.

Зацікавлених взяти участь у зустрічі запрошуємо залишити коротку інформацію про свою ініціативу/ компанію та сферу діяльності не пізніше 25 червня.

Важливо коротко зазначити сферу інтересів з тим, аби можна було цільово відібрати конкурси, які Вам найбільше підходитимуть.

Організатори: Команди проєктів «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» та FIT-4-NMP

NEF — це проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.

Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, іноватори та дослідники. 

NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 по березень 2025 року. Його впроваджує консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується програмою «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. До втілення залучено громадські інституції, органи місцевого самоврядування, бізнес, інноваторів та наукові спільноти.

Проект FIT-4-NMP фінансується програмою Європейської комісії Horizon 2020. Його мета - розширення участі талановитих новачків із недостатньо представлених регіонів у програмі Horizon Europe у сфері нанотехнологій, новітніх матеріалів та нових виробничих процесів (NMP).

Тривалість проєкту - 3 роки (01/01/2021 - 31/12/2023). Його впроваджує консорціум представлений 10 партнерами з наступних країн: Люксембург, Чехія, Литва, Латвія, Нідерланди, Польща, Румунія, Словаччина та Україна (НАНУ).

ПОДІЛИТИСЬ

logos NEF.png
bottom of page