top of page

Нова економіка Івано-Франківська (NEF)

DO

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.

Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники.


NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 до березня 2025 року. Його впроваджує консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується програмою «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. До втілення залучено громадські інституції, органи місцевого самоврядування, бізнес, інноваторів та наукові спільноти.


У контексті викликів війни проєкт забезпечує діяльність Центру підтримку бізнесу «SaveBusinessNow». Save Business Now — це спільнота підприємців, доступ до експертних консультацій, навчання, допомога з пошуком фінансування та офлайн зустрічі. Центр створений для того, щоб посилити економічні процеси на територіях, де не ведуться бойові дії, – в Івано-Франківську. Save Business Now вже допомагає бізнесу та дослідницько-науковим спільнотам, які в умовах війни вимушені перемістити свою діяльність в Івано-Франківську область, та місцевому бізнесу, який адаптовує свої бізнес-моделі до нових умов.


Додатково до антикризової підтримки бізнесу та науково-дослідницьких спільнот, NEF підтримує:

  • відновлення бомбосховища, застосування найкращих практик оснащення та адаптації наявного укриття Promprylad.Renovation;

  • розвиток інноваційної інфраструктури відкритої майстерні та наукову лабораторію на території інноваційного центру Promprylad.Renovation;

  • поширення знань і практик сталого будівництва та предметного дизайну за принципами кругової економіки;

  • співпрацю бізнесу, органів місцевого самоврядування та науково-дослідницьких спільнот для забезпечення доступу до експертних консультацій та фінансування у поствійськовий період.

Запрошуємо зголошуватись, якщо вам потрібна консультація щодо релокації, адаптації, фінансування та підтримки інновацій на https://www.facebook.com/SaveBusinessNow

Локація: Івано-Франківськ, Україна 

Сфера: інновації, економіка, бізнес,  

Партнери: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Промприлад.Реновація, PPV Knowledge Network, Тепле Місто

Тривалість: 2022-2025

#НоваЕкономікаФранківська

logos NEF.png
bottom of page