top of page

Стратегія розвитку публічного простору

DO

Просторово-економічне дослідження для тероторії біля Будинку культури в селі Татарів.

Впродовж травня-червня 2020 року урбаністична лабораторія Metalab працювала над розробкою стратегії розвитку публічного простору для села Татарів в Івано-Франківській області.


Дослідження ілюструє просторову стратегію розвитку для публічного простору, що знаходиться в туристичному регіоні Івано-Франківської області. Також у дослідженні використали ряд інструментів для всебічного аналізу території та визначення можливих сценаріїв розвитку території. У співпраці з Виконавчим комітетом Татарівської Сільської ради та дизайн-бюро Baza 19 з Івано-Франківська можливі сценарії розвитку розроблялися з урахуванням просторово-економічного аналізу регіону, культурного шару, потенційних користувачів та стейкхолдерів.


В результаті дослідження на основі SWOT аналізу та TOWS матриці було сформовано стратегічні цілі проекту в розрізі спільноти, економіки, туризму, дизайну та айдентики. Також запропоновано підходи до планування публічних просторів в сільській місцевості.

Локація: с. Татарів, Івано-Франківська обл., Україна 

Сфера: дослідження, стратегічне планування

Команда проекту: урбаністична лабораторія Metalab (Анна Пашинська, Анна Доброва, Ксенія Семенова, Юлія Русило, Мар’яна Баран), Виконавчий комітет Татарівської Сільської ради (сільський голова Олег Дзем’юк), дизайн-бюро Baza 19 (Роман Прокопів, Микола Арабчук, Тарас Дончак, Станіслав Круль,Ольга Соловей) 

Рік: 2020

logos NEF.png
bottom of page