top of page

ВІДБІР ПОСТАЧАЛЬНИКА НА НАДАННЯ ПОСЛУГ МЕНЕДЖМЕНТУ СПІЛЬНОТИ «CO-HATY»


Внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну близько 12 мільйонів людей змушені були покинути свої домівки. Близько 6,5 млн з них переїхали на захід країни. Брак житла став нагальним викликом, і ми почали думати: як архітектори можуть допомогти?


У березні 2022 ми започаткували проєкт КО-ХАТИ, щоб створити житло для тих, хто його потребує. Проєкт ініціювали урбаністична лабораторія METALAB з Івано-Франківська та учасниці незалежної агенції Urban Curators, релоковані з Києва. Згодом до команди долучилися й інші професіонали-переселенці. За підтримки наших партнерів і волонтерської спільноти ми відновлюємо будівлі, створюючи житло з любов’ю та гідністю.


Ми застосовуємо архітектурну й урбаністичну експертизу, співпрацюємо з місцевою владою і власниками нерухомості, шукаємо фінансування для ремонту й облаштування, координуємо процес будівництва та проєктуємо меблі для відновлених просторів.


Для якісної взаємодії між командою, КО-ХАТИ, потенційними та існуючими мешканцями, а також іншими важливими зацікавленими сторонами громадська організація “Металаб” шукає кваліфікованого підрядника, який/яка тимчасово може підтримати нашу команду як менеджер спільноти КО-ХАТИ.


Очікуваний обсяг робіт включає:

Залученість протягом лютого-квітня 2023 року

Очікувана кількість днів залучення - 40 днів

Місце надання послуг - Івано-Франківськ


Технічне завдання:

  • залучення нових зацікавлених осіб;

  • зміцнення взаємовідносин між членами команди;

  • збір та аналіз інформації про команду та зацікавленість сторонніх осіб організацією;

  • відстеження настрою в організації та спільноті;

  • проведення соціальних заходів для членів команди та спільнот, які проживають на об’єктах КО-ХАТИ в Івано-Франківську.


Вимоги до потенційних надавачів послуг:

  • Досвід менеджменту просторів та/або спільнот;

  • Фізична присутність в Івано-Франківську на регулярній основі;

  • Чутливість до різноманіття та уміння виявляти потреби.


Очікувана загальна вартість закупівлі до 100 000 грн.

Прохання надіслати цінову пропозицію із зазначенням релевантного досвіду не пізніше 20 січня 2023 року на електронну пошту metalab.if@gmail.com з темою листа “Ком’юніті менеджмент” або занести особисто в офіс організації за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги, 23Ж, 3 поверх (офіс Металаб).


Comments


bottom of page