top of page

Відкритий тендер на виготовлення меблів для ВПОУ зв’язку з реалізацією проєкту «КО-ХАТИ» - створення комфортного житла для внутрішньо переміщених осіб, що фінансується Німецькою неурядовою організацією Sign of Hope, яка реалізує проект за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, звертаємося з проханням надати цінову пропозицію на виробництво меблів для двох шелтерів, що розташовані за адресами: Івано-Франківська обл.,м.Тлумач, вул.Грушевського, 12 та Івано-Франківська обл. с.Микитинці, вул.Юності, 13


Запрошуємо взяти участь у відкритому тендері на виготовлення меблів для ВПО. Тендерна документація додається та включає:

Технічну специфікацію (Додаток 1);

Форму цінової пропозиції (Додаток 2);

Креслення меблів (Додаток 3).

Щоб отримати повну інформацію про тендерні процедури пройдіть за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1icevWI2dDPBW6vS0jDt2M1GQoTKsmZ5J


Ми чекаємо на ваші тендерні пропозиції, які мають бути надіслані не пізніше кінцевого терміну, а саме 12.06.2023 року, 18:00 год.


Будь ласка, надсилайте пропозиції згідно з усіма вимогами, наведеними в тендерній документації на пошту metalab.tenders@gmail.com. Будь ласка, зазначте в примітці "Не відкривати - Документи для участі в тендері".

Подаючи тендерну пропозицію, ви погоджуєтесь отримувати повідомлення про результати процедури в електронному вигляді.


Щиро Ваші,

ГО “МЕТАЛАБ”


Comments


bottom of page