top of page

КАТАЙ

ІНСТРУМЕНТ МІСЬКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ


“Катай!” — це мобільний багатофункціональний причіп для велосипеда. Процес його виготовлення і використання в Івано-Франківську є зразком урбаністичного активізму та якісного функціонального дизайну в сучасному місті.

Метою проекту було активізувати громаду міста, оживити різні його простори, привернути увагу мешканців до важливих актуальних проблем міського середовища, а також показати можливості альтернативного, екологічного виду транспорту.

Конструкція може мати різне функціональне застосування, щоразу адаптовуючись до конкретних потреб і локації. Його можна трансформувати під мобільну кухню для міського пікніка, також може слугувати інфобордом для висвітлення тих чи інших актуальних тем або може стати пересувною крамничкою. У соціальному контексті він гуртує навколо себе мешканців, сприяє їхній комунікацій, спільному дозвіллю у відкритому міському просторі та розвитку міської культури.

До воркшопу зі спільного проектування причепа долучились фахівці в галузі графічного і промислового дизайну з Івано-Франківська, Чернівців і Харкова; Проект реалізовано платформою “Тепле місто” і підтримано крамницею-майстернею «Велохата». Конструкція доступна для користування мешканцям і організаціям Івано-Франківська, відповідно до запитів.Локація: Івано-Франківськ, Україна

Статус проекту: реалізовано Сфера: предметний дизайн, освітній воркшоп

Кураторка: Анна Пашинська Команда: волонтери платформи «Тепле Місто»

Рік: 2016Comments


bottom of page