top of page

ПОСТАЧАЛЬНИК МЕБЛІВ І ПРЕДМЕТІВ ДЕКОРУГромадська організація Металаб шукає підрядника з постачання текстильних виробів, підвісних світильників та меблів для будівель, що будуть використовуватись для адаптації приміщень під потреби людей, що виїхали зі сходу та інших регіонів України через війну, та знаходяться в с.Зінківці Хмельницької обл. та в м. Івано-Франківськ.


Нижче приведений перелік товарів, що закуповуються*:

НАЗВА

КІЛЬКІСТЬ. ШТ

​Двоповерхове ліжко

93

​Стільці

350

Штори з карнизом для вікна з розміром не менше 1950х1400мм

800

Підвісний світильник з енергозберігаючою лампою

275


Додаткові умови:

1) Вартість пропозиції має включати доставку до місця постачання

2) Вартість пропозиції має включати, за необхідності, збирання та монтаж товарів, що постачаються

3) Гарантія на продукцію має складати не менше 12 місяців з дати підписання видаткової накладної

4) Учасник є суб’єктом підприємницької діяльності, належним чином зареєстрований за законодавством України

5) Учасник має право здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до предмета закупівлі (має відповідні КВЕДИ)Місце постачання:

  1. Хмельницька обл., с.Зінківці, вул. Підзамецька, 26

  2. Івано-Франківськ, вул. Макухи, 2Г


Терміни виконання: не пізніше 28 лютого 2023.Прохання зацікавлених постачальників якнайшвидше, але не пізніше 15:00 30 грудня 2022 року, надсилати на електронну пошту metalab.if@gmail.com свої цінові пропозиції у формі рахунку на зазначений перелік або файлу цінової пропозиції.Переможцем буде визнано пропозицію, яка пропонує найнижчу ціну на заявлений перелік товарів з доставкою до місця постачання матеріалів, зазначеного в цьому оголошенні. Але ми залишаємо за собою право обирати переможця враховуючи декілька параметрів, таких як терміни постачання, доброчесність постачальника, відсоток необхідної передплати, тощо.У разі додаткових уточнень, просимо звертатися за номером 066 319 75 51. Чекаємо на ваші пропозиції!Закупівля відбувається за проектом «CO-HATY» в межах домовленого фінансування між ГО “Металаб” та SOH.Comments


bottom of page