top of page

ПОСТАЧАЛЬНИК НЕОБХІДНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ ВАННИХ КІМНАТГромадська організація «Металаб» шукає постачальника необхідних деталей для облаштування ванних кімнтат колишнього готелю в м. Івано-Франківськ. Цю будівлю зараз адаптують для створення соціального житла для людей, що втратили домівки через війну.Нижче надаємо перелік необхідних матеріалів.

ПЕРЕЛІК:


НАЗВА

Од. Виміру

Кількість

​Занавіска для душу, 1500*200 см, колір білий, з простим геометричним малюнком

шт

26

Карниз для ванної розсувний 110-200 см, білий

шт

13

Карниз для ванної кутовий 90*90*90 см, білий

шт

13

​Кільця пластикові для шторок у ванну

набір

26

​Вішалка настінна металева, біла, з гачками (не менше 3-ох)

шт

64

Додаткові вимоги:

  • Вказати вартість доставки до Івано-Франківська.

  • Вказати вартість доставки по місту, або можливість забрати з магазину.


Можливе місце доставки: Івано-Франківськ, вул. Макухи 2Г,Прохання зацікавлених постачальників якнайшвидше, але не пізніше 30 грудня 2022 року надсилати свої цінові пропозиції у формі рахунку на зазначений перелік предметів з доставкою або файлу цінової пропозиції за шаблоном. Просимо надсилати на електронну пошту metalab.if@gmail.com. Переможцем буде визнано пропозицію, яка максимально відповідає заявленим характеристикам, додатковим вимогам та пропонує найнижчу ціну на заявлений перелік предметів.


У разі додаткових уточнень щодо специфікації, просимо звертатися за номером +380936543158

Відновлення даної будівлі відбувається в межах домовленого фінансування між ГО “Металаб” та SOH. В рамках проєкту «МЕТАЛАБ Імпакт Фокус» в межах домовленого фінансування між Замовником та ІМ за грантовою угодою №871 046 від 01.01.2022 року.
Comments


bottom of page