top of page

ПОШУК ДОДАТКОВОГО ПІДРЯДНИКА

Громадська організація Металаб шукає підрядника з надання послуг по ремонту частини приміщень в гуртожитку в с.Зіньківці Хмельницької обл. для адаптації приміщень під потреби людей, що виїхали зі сходу України через війну.


Нижче надаємо технічні дані перелік необхідних робіт:


ВИД РОБІТ

ОД.ВИМ.

К-СТЬ

​Нанесення машинної штукатурки на відкоси

м.п

600

​Машинне нанесення фінішної шпаклівки

м2

3000

​Грунтування поверхонь

м2

8500

Фарбування стін

м2

7500

​Фарбування стелі

м2

2600


Додаткові умови:

1) Вартість пропозиції має включати всі прямі та непрямі витрати для виключення необхідності формування виконавцем додаткових рахунків після підписання договору

2) Гарантія на виконані роботи має складати не менше 12 місяців з дати підписання Акта виконаних робіт

3) Учасник є суб’єктом підприємницької діяльності, належним чином зареєстрований за законодавством України

4) Учасник має право здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до предмета закупівлі (має відповідні КВЕДИ)Місце надання послуг: Хмельницька обл., с.Зінківці, вул. Підзамецька 26


Терміни виконання: не пізніше 28 лютого 2023.


Прохання зацікавлених постачальників якнайшвидше, але не пізніше 20 грудня 2022 року, надсилати на електронну пошту metalab.if@gmail.com свої цінові пропозиції у формі рахунку на зазначений перелік або файлу цінової пропозиції.


Переможцем буде визнано пропозицію, яка пропонує найнижчу ціну на заявлений перелік робіт, зазначених в цьому оголошенні.


У разі додаткових уточнень, просимо звертатися за номером 066 319 75 51. Чекаємо на ваші пропозиції!Закупівля відбувається за проектом «CO-HATY» в межах домовленого фінансування між ГО “Металаб” та SOH.
Commentaires


bottom of page