top of page

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ

учасників команди МЕТАЛАБ щодо роботи відкритих майстерень та фаблабів у Німеччині, Нідерландах та АвстріїГромадська організація “Металаб” в рамках своєї статутної діяльності займається розвитком мейкерспейсу - відкритої майстерні на базі інноваційного центру “Промприлад.Реновація”. В рамках цієї роботи для частини команди планується проведення навчального візиту до ряду країн та організацій, які займаються подібними активностями. Метою поїздки є посилення спроможності команди та партнерів, розбудова партнерств, вивчення досвіду та практик аналогічних просторів у Німеччині, Нідерландах та Австрії.


Візит планується в рамках проєкту «МЕТАЛАБ Імпакт Фокус» в межах домовленого фінансування між Замовником та ІМ за грантовою угодою №871 046 від 01.01.2022.


Потенційні надавачі послуг повинні мати досвід організації подій та логістичного забезпечення поїздок.


Технічне завдання на організацію навчального візиту:


Тривалість візиту: 13 днів

Період візиту (точні дати будуть узгоджені додатково): 22 лютого - 20 березня 2023 року

Кількість учасників/учасниць поїздки: 2 людини

Організація перевезення учасників/учасниць за маршрутом:

Івано-Франківськ - Польща (1 ночівля) - Гамбург - Амстердам (проживання 3 ночі) - Німеччина - Лінц (Австрія) - Угорщина - Івано-Франківськ.

Допускаються мінімальні відхилення від запланованого маршруту за ініціативи замовника, проте вони не повинні суттєво змінювати обсяг необхідних послуг.

Організація проживання:

Польща (на маршруті до Гамбурга, місце буде узгоджено додатково перед поїздкою) - 1 ніч;

Гамбург (поселення забезпечується та оплачується третьою стороною) - 5 ночей;

Амстердам - 3 ночі;

Німеччина (на маршруті до Лінца, місце буде узгоджено додатково перед поїздкою) - 1 ніч;

Австрія (ночівля у Лінці або в радіусі до 100 км) - 1 ніч;

Угорщина (на маршруті до України, місце буде узгоджено додатково перед поїздкою) - 1 ніч.

Допускається проживання у двомісних (твін) номерах, клас готелів - 3 зірки.


Організація 3-разового харчування учасників на всі дні навчального візиту. Харчування може бути частково організовано на базі готеля (сніданки).

Надавач послуг бере на себе всі витрати, пов’язані з місцевим пересуванням (квитки на громадський транспорт, парковка автомобіля тощо).

Надавач послуг забезпечує комунікації з членами команди, які будуть брати участь у поїздці, погоджує з ними варіанти проживання та маршруту.


Сума закупівлі не може перевищувати 135 тис. грн.

Критерієм вибору постачальника є ціна.


Для участі у тендері просимо зацікавлених фізичних осіб-підприємців або компанії надіслати свою цінову пропозицію до 18:00 29 січня 2023 року кур’єрською доставкою/поштою або особисто в офіс організації - Української Перемоги 23Ж, 3 поверх, інноваційний центр “Промприлад.Реновація” або електронною поштою на адресу metalab.if@gmail.com з темою листа “Пропозиція на тендер з організації навчального візиту”.Comments


bottom of page